Movies
Ratings
28
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
TremorsRated ★ 2.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0