Titles you rated
Baby DriverRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0