Titles you rated
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 2.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
PielesRated ★ 0.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 0.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Han Gong-juRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5