Movies
Ratings
566
The First Slam DunkRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Prayers for BobbyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
CountRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
IntrusionRated ★ 3.0