Titles you rated
LeonRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
The Last of the MohicansRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
General's SonRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0