Movies
Ratings
25 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.0 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.0
 The Emoji MovieRated ★ 5.0 The Emoji MovieRated ★ 5.0
 The HostRated ★ 0.5 The HostRated ★ 0.5
 Robin HoodRated ★ 5.0 Robin HoodRated ★ 5.0
 The King of KingsRated ★ 5.0 The King of KingsRated ★ 5.0
- The most beautiful retrogradeRated ★ 5.0
 Happy Little Submarine : Around the World in 80 DaysRated ★ 5.0 Happy Little Submarine : Around the World in 80 DaysRated ★ 5.0
 La La LandRated ★ 1.5 La La LandRated ★ 1.5
 Terminator 2: Judgment DayRated ★ 1.5 Terminator 2: Judgment DayRated ★ 1.5
 Tidal WaveRated ★ 5.0 Tidal WaveRated ★ 5.0
 The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 5.0 The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 5.0
- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 5.0
 Operation ChromiteRated ★ 5.0 Operation ChromiteRated ★ 5.0
 Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0 Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
 Spirited AwayRated ★ 0.5 Spirited AwayRated ★ 0.5
 Love LetterRated ★ 2.0 Love LetterRated ★ 2.0
 Cinema ParadisoRated ★ 0.5 Cinema ParadisoRated ★ 0.5
 F1: The MovieRated ★ 5.0 F1: The MovieRated ★ 5.0
 Still WalkingRated ★ 0.5 Still WalkingRated ★ 0.5
 AssassinationRated ★ 1.0 AssassinationRated ★ 1.0