Movies
Ratings
42
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0- Kid CopRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0