Titles you rated
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The MegRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
SignsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
RampageRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5