Movies
Ratings
891
JokerRated ★ 4.5
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
The Last AirbenderRated ★ 2.5
Fast FiveRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
RampageRated ★ 2.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5