Titles you rated
JokerRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
MiraiRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 4.5