Titles you rated
FrozenRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 3.5
RockyRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
The StingRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
The RockRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
JawsRated ★ 3.0