Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0