Movies
Ratings
230
Intimate StrangersRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 1.0
PoseidonRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0