Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5