Titles you rated
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 4.0
The Sword with No NameRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.0