Titles you rated
LeonRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0