Movies
Ratings
70
I Give My First Love to YouRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
My Rainy DaysRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Sad MovieRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.0