Movies
Ratings
245
Be with YouRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5