Titles you rated
OldboyRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
xXxRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5