Movies
Ratings
13
Con AirRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5