Movies
Ratings
490
The IntouchablesRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
UpRated ★ 2.5
Being John MalkovichRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5