Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 1.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0