Movies
Ratings
20
MasqueradeRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0