Movies
Ratings
119
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 3.5
Princes and PrincessesRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 2.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0