Movies
Ratings
39
The Classified FileRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 3.0