Movies
Ratings
201
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 2.0
The ServantRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 4.5