Titles you rated
2012Rated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.0