Movies
Ratings
172
The KingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0