Titles you rated
The Life of David GaleRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 1.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0