Movies
Ratings
829
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
The GorgeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Demon CityRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The First OmenRated ★ 3.5
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.5