Movies
Ratings
198
Cast AwayRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
S DiaryRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 2.0
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 2.0
TransformersRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 2.5
TakenRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
NotoriousRated ★ 3.5
The AnimatrixRated ★ 3.0