Titles you rated
The Iron GiantRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
AntzRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0