Titles you rated
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0