Movies
Ratings
185
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.5
Wild Wild WestRated ★ 1.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
RioRated ★ 4.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 5.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 5.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5