Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
PawnRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
DecibelRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5