Movies
Ratings
313
The MenuRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0