Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0