Movies
Ratings
148
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 3.5
PunchRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.0