Movies
Ratings
172
BlindRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The MayorRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 4.0
JobsRated ★ 2.0
Patch AdamsRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Daddy Long LegsRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 2.5