Movies
Ratings
260
The TerminatorRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
TangledRated ★ 2.0
August RushRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
TitanicRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5