Titles you rated
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
RockyRated ★ 5.0