Movies
Ratings
56
InceptionRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
GladiatorRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
OldboyRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0