Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
MisconductRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0