Titles you rated
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5