Titles you rated
Fight ClubRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0