Titles you rated
TwentyRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 1.0
My WayRated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
MegamindRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
21Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
FluRated ★ 0.5
Independence DayRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5