Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
SunshineRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0