Movies
Ratings
31
The ConjuringRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0