Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 1.0
Red Riding HoodRated ★ 1.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 2.5
ThorRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0