Titles you rated
The CobblerRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
AbductionRated ★ 3.0
MortdecaiRated ★ 3.0
TracersRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Brick MansionsRated ★ 3.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.0